Sklep internetowy HISPORT używa plików cookies do prawidłowego funkcjonowania. Więcej informacji w Polityce prywatności. Klauzula informacyjna - RODO - zobacz więcej.


Akceptuję     lub     Opuść stronę

OKULARKI ARENA COBRA ULTRA SWIPE MIRROR

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

249,00 zł

Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Dostępna w najnowszych okularkach COBRA ULTRA SWIPE MIRROR...

Czegoś takiego jeszcze nie było – czas na COBRA ULTRA SWIPE MIRROR!

arena poszła o krok dalej – jeszcze bardziej zwiększając właściwości swojego topowego modelu.
Poza dotychczasowymi ogromnymi zaletami, jakimi są:

  • Super szeroki kąt widzenia
  • Mocne soczewki wykonane poliwęglanu(bezpieczeństwo)
  • 5 wymiennych nosków (idealne, indywidualne dopasowanie)
  • Hydrodynamiczny kształt (mniejsze opory)
  • Podwójny silikonowy pasek (stabilność)

dodana została nowa opatentowana technologia SWIPE ANTI-FOG, która nie 2x, czy 5x, ale aż 10x wydłuża czas „wolności od zaparowanych szkiełek”, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania, dając pływakowi jeszcze większą pewność i spokój podczas starów. Już nigdy więcej nie stracisz swojej koncentracji przez zaparowane szkiełka. Dodatkowo dla mniejszego zmęczenia oczu przy treningach w słabo oświetlonych basenach lub na otwartych wodach użytkownik może dobrać wersję z jasnymi lub ciemnymi szkiełkami.

Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Już teraz dostępne w serii najlepszych na rynku okularków COBRA ULTRA SWIPE MIRROR i COBRA TRI SWIPE. Gdy tylko okularki zaczną parować, wystarczy zanurzyć je w wodzie i 5 ruchami opuszków palców delikatnie przetrzeć wewnątrz szkiełka, by na nowo aktywować powłokę ANTI-FOG. Przed odnowieniem powłoki należy się upewnić, że okularki nie są od środka brudne. W razie potrzeby powtarzamy czynność zawsze wtedy, gdy szkiełka zaczynają parować – tak by cieszyć się najlepszą widocznością na dłużej.

PRZY ZAKUPIE PROSIMY O WSKAZANIE KOLORU OKULARKÓW I SZKIEŁEK

30 Inne produkty z tej samej kategorii

© HISPORT - Sklep sportowo-turystyczny