Sklep internetowy HISPORT używa plików cookies do prawidłowego funkcjonowania. Więcej informacji w Polityce prywatności. Klauzula informacyjna - RODO - zobacz więcej.


Akceptuję     lub     Opuść stronę

Narty VOLKL RACETIGER SL RMOTION

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

2 250,00 zł

Narty VOLKL RACETIGER SL RMOTION -

potrójna nowość 2018/19! Nowa geometria, nowy rdzeń, nowy tłumik, tak się prezentuje najnowsza slalomka z niemieckiej "stajni". 3D.Glass - rozbudowana warstwa włókna szklanego wzmaga sprężystość nart i poprawia przyczepność krawędzi na twardym podłożu. Najnowszy tłumik UVO.3D działa w dodatkowym, wymiarze i jeszcze bardziej stabilizuje dziób narty.

Pakiet "wyposażenia" tych nart uzupełnia: Speedwall Multi Layer, Full Sidewall, Tip Rocker, ślizg P-Tex 4504, titanal, bezpieczne wiązanie Rmotion 2.0 z funkcją Grip Walk. Racetiger to legendarne narty, znane z pewnego prowadzenia, stabilności i dynamiki. Motywują i zachęcają do szybszej jazdy. Technologia i harmonijność broni się na śniegu.

 

Aktywność: NARCIARSTWO

Poziom: Expert, Zaawansowany

Charakter narty: RACE

Profil: Tip Rocker

Promień skrętu: 10,2 m

Wiązania: rMotion 2.0

Płeć: ON, ONA

Kolor: Multikolor

Sezon: Zima 18/19

 

 

Stare powiedzenie, "całość jest warta więcej niż suma części" odnosi się do filozofii firmy Völkl. Każdy z produktów Völkl łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość z bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl. Narty, snowboard, akcesoria, odzież sportowa - wszystko, co związane z marką Völkl, jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję.

Nie są to tylko słowne zapewnienia. Völkl jako jedyny producent w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech, traktuje "Made in Germany" jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla swoich klientów. Macierzysta fabryka Völkla w Straubing w Bawarii jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących narty na świecie. Jest to miejsce, gdzie zaawansowane technologie zazębiają się z rzemiosłem, a innowacje łączą się z tradycją.

To właśnie tam powstają narty dla zawodników Pucharu Świata, jak i narty do jazdy rekreacyjnej. Wszystko zależy od przysłowiowej setnej części milimetra, która robi różnicę między zwykłymi nartami a nartami Völkl. Siłę napędową Völkl, poza innowacyjnością, jest zawodowe narciarstwo, zarówno narciarstwo alpejskie Pucharu Świata, a także profesjonalny freeskiing i snowboarding - Völkl dotrzymuje kroku nowym zmianom w branży.

Ale profesjonalni zawodnicy nie są jedynymi beneficjentami technologicznych rozwiązań marki - jest nim każdy użytkownik sprzętu Völkl. Narty Völkl zapewnią maksymalizację osiągnięć na stoku i fantastyczną zabawę na śniegu.

 

Sprawdź sam!

30 Inne produkty z tej samej kategorii

© HISPORT - Sklep sportowo-turystyczny