Sklep internetowy HISPORT używa plików cookies do prawidłowego funkcjonowania. Więcej informacji w Polityce prywatności. Klauzula informacyjna - RODO - zobacz więcej.


Akceptuję     lub     Opuść stronę

Rolki MICO Volt Blue

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,00 zł

Łyżworolki Mico Volt Blue czarno-niebieskie PW-126B-9

 

Wyposażone w funkcjonalne rozwiązania łyżworolki Mico są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i osób które miały wcześniej styczność z tego typu aktywnością. Służą do jazdy rekreacyjnej i pozwalają na optymalne dopasowanie prędkości do panujących warunków. Tym razem producent postawił na czarną kolorystykę dopełnioną niebieskimi detalami, która tworzy spójny koncept wpasowujący się w wysublimowane gusta użytkowników w różnym wieku. Łyżworolki zyskały bezpieczną i banalnie prostą możliwość regulacji rozmiaru bez ryzyka samoczynnego przestawienia się. Należy użyć przycisku znajdującego się pod piętą i trzymając za przód buta rozsunąć o odpowiednią odległość, aż do słyszalnego kliknięcia. Podczas regulacji rozmiaru nie powinno się zapominać o poluzowaniu sznurówek, odpięciu rzepu i klamry. Konstrukcja opiera się na plastikowych i syntetycznych wzmocnieniach buta oraz tekstylnych panelach, co ma znaczący wpływ na trwałość i wentylację. We wnętrzu umieszczono miękką i wygodną skarpetę, która ogrzewa stopy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wentylacji. Praktycznym rozwiązaniem jest 3-stopniowe zapięcie zapewniające stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Miękkie kółka tzw. kauczukowe zostały osadzone na bardzo dobrej klasy łożyskach ABEC-7, co przekłada się na optymalną zwrotność, przyczepność. Aluminiowa płoza zapewnia wysoką odporność na uszkodzenie i intensywną eksploatację, jednocześnie nie podnosząc wagi. Łyżworolki Mico łączą w sobie wszystkie cechy poszukiwane przez wymagających użytkowników, dlatego szaleństwom w skateparku nie będzie końca.

 

Dane techniczne:

· skorupa: PP, skóra syntetyczna, tekstylia

· kółka: PU, twardość 82A

· łożyska: ABEC-7 Carbon

· system zapięć: sznurowanie + klamra + rzep

· płoza rolkowa wykonana z aluminium

· model nie zawiera płozy łyżwowej

· na prawej rolce hamulec

· rozmiar: 33-36 i 37-40 klasa B, przeznaczone dla osób o masie 20-60 kg i długości stopy mniejszej niż 260 mm; 40-43 klasa A, przeznaczone dla osób o masie 20-100 kg

 

30 Inne produkty z tej samej kategorii

© HISPORT - Sklep sportowo-turystyczny