Sklep internetowy HISPORT używa plików cookies do prawidłowego funkcjonowania. Więcej informacji w Polityce prywatności. Klauzula informacyjna - RODO - zobacz więcej.


Akceptuję     lub     Opuść stronę

-10,00 zł

Nowy Wyprzedaż! CRAFT DAMSKIE SPODNIE EXTREME PZ 190989-2999 XL Zobacz większe

CRAFT DAMSKIE SPODNIE EXTREME PZ 190989-2999

Nowy

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł

129,00 zł

CRAFT DAMSKIE SPODNIE PRO ZERO PZ 190989-2999 XL

PRODUCENT:CRAFT

OPIS:

Damskie spodnie idealnie przylegająca do ciała. Wykonane są z cienkiego, lekkiego i bardzo elastycznego materiału. Zastosowane tzw. płaskie szwy nie powodujące obtarć. Zastosowany materiał nie zatrzymuje przykrych zapachów. Sześciokanałowe włókna splecione kanałowo zastosowane od wewnątrz poprawiają transport potu i chłodzenie ciała. Puste włókna z zewnątrz izolują i wymuszają transport potu do wierzchniej warstwy - z dala od ciała.

CRAFT jest producentem odzieży sportowej od 1977r. Doświadczenie w projektowaniu odzieży zapewniającej optymalną funkcjonalność jest wynikiem długotrwałej i owocnej współpracy z elitą sportowców z całego świata. Dobrym przykładem jest współpraca z narodową reprezentacją Szwecji.

CRAFT jest też oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego a jego produkty używane są m.in. przez kadrę skoczków narciarskich Adama Małysza, Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, łyżwiarkę szybką - Brązową Medalistkę Olimpiady w Vancuver Katarzyne Bachlede - Curuś, kartingowego mistrza Polski - Karola Basza oraz Mistrza Polski w Maratonach - Radosława Dudycza .

Kolekcja odzieży CRAFT została podzielona na trzy główne grupy :

1. warstwa pierwsza - warstwa podstawowa, która skutecznie odprowadza wilgoć z ciała i transportuje ją na zewnątrz odzieży  

2. warstwa druga - zapewnia izolację i ciepło przy jednoczesnym odprowadzeniu wilgoci i nadmiaru ciepła do następnej warstwy lub otaczającego powietrza

3. warstwa trzecia - chroni przed czynnikami zewnętrznymi (deszczem, wiatrem i zimnem) zapewniająca wygodę i dużą  wydajność niezależnie od warunków.

Warstwa pierwsza funkcjonalnej bielizny Craft składa się z pięciu kolekcji - Cool; Zero; Zero Extreme, Zero Windstopper oraz Warm, które uzupełniają się nawzajem. Pięć kolekcji Craft obejmuje pełny asortyment bielizny z unikalnymi parametrami dla wytężonego wysiłku fizycznego w każdym klimacie i w każdej pogodzie.

Materiał PRO ZERO EXTREME - został przebadany przez Federalny Szwajcarski Instytut Badań i Technologii Materiałów EMPA   który prowadzi badania w obrębie zaawansowanych materiałów i powierzchni, inżynierii, materiałów i systemów ochrony ciała, technologii  i symulacji oraz mobilności energii i środowiska.

Po przeprowadzonych badaniach materiału Pro Zero Extreme stwierdzono jego następujące cechy:

Właściwości chłodzące (podczas ćwiczeń) - obniżenie temperatury ciała w 10min 1,2 stopnia C. Obniżenie temperatury ciała w przypadku cwiczeń przez 60min 3,3 stopnia C.

Czas schnięcia (po zakończeniu ćwiczeń) - wynosi 6 minut.

Odprowadzanie wilgoci (podczas ćwiczeń) - 88% wytworzonego potu (wilgoci) wyparowuje podczas 60 minut ćwiczeń

Produkty z grupy Zero Extreme posiadają następujące cechy :

*niespotykanie lekki materiał, cienki i bardzo elastyczny

*przylega idealnie do ciała - ergonomiczny krój

*rozciąga się w czterech kierunkach,

*sześcio kanałowe włókna (wewnątrz) zapewniają transport wilgoci oraz własciwości schładzajace.

*przeszycia wykonane zgodnie z ludzką anatomią i ergonomią ruszajacego się ciała,

*szew poprowadzony po wierzchu rękawa pozwala na swobodne ruchy ciała

Produkty z linii  Zero Extreme są idealne do następujących zastosowań:

*Fitness

*Boks

*Bieganie

*Kolarstwo

*Hokej na lodzie

*Nordic walking

*Narciarstwo biegowe

*Wędkarstwo

*Piłka nożna

*Koszykówka

CRAFT DAMSKIE SPODNIE PRO ZERO PZ 190989-2999 XL

30 Inne produkty z tej samej kategorii

© HISPORT - Sklep sportowo-turystyczny